Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Toyota uderzyła w łosia w okolicach Kazanowa [zdjęcia]

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 15:00, 29.05.2018
Skomentuj Toyota uderzyła w łosia w okolicach Kazanowa [zdjęcia]

Przed godziną 10 we wtorek na trasie krajowej nr 42 w okolicach miejscowości Kazanów Toyota Avensis uderzyła w łosia. Zwierzę nie przeżyło. Kierująca autem nie doznała obrażeń. 

::attachment{"type":"image","item_id":"512746", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}

Łoś przebiegał przez leśny odcinek drogi krajowej 42, kobieta jadąca Toyotą Avensis nie zdążyła wyhamować i uderzyła w zwierzę. Niestety łoś nie przeżył wypadku. Samochód 42-latki został mocno uszkodzony - ma poważnie zniszczony cały przód, wybitą szybę, wgniecioną maskę. Kobiecie kierującej autem na szczęście nic się nie stało.

Utrudnienia na drodze trwały do około godziny 12.00.

Zdjęcia (Ireneusz Łosiak):

[FOTORELACJA]29242[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%