W okolicach skwerku przy Kolegiacie św. Mikołaja w Końskich w najbliższą środę 1 sierpnia o godzinie 17:00 zgromadzą się wszystkie jednostki ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Końskie. Wybrzmi też sygnał dźwiękowy. Będzie to symboliczne upamiętnienie Powstańców Warszawskich.
::attachment{"type":"image","item_id":"504640", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"640"}
- ,,W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena)." - czytamy w przesłanym do naszej redakcji komunikacie.
By uczczić pamięc w 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zawyją syreny. W godzinę "W" przy Kolegiacie św. Mikołaja zgromadzą się także wszystkie koneckie jednostki OSP.
Zachęcamy Państwa do włączania się w ten symboliczny gest pamięci.
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz