Zapraszamy Państwa na Dni Końskich 2018, czyli święto największego miasta w powiecie koneckim. Już w piątek czekają nas emocje sportowe. Sobota i niedziela to przede wszystkim muzyczna uczta.
W piątek o godzinie 17.00 na Orliku przy ulicy Południowej w Końskich rozpocznie się mecz piłki nożnej: drużyna samorządowców i policjantów z Końskich podejmie ekipę "Grzegorz Piechna i przyjaciele", a kapitanem gości będzie oczywiście sam popularny "Kiełbasa" - były reprezentant Polski.
Sobota to czas koncertów. Już o godzinie 15:00 rozpoczną się pierwsze z nich. Wystąpią zespoły z miast partnerkich Końskim: Mohyliva Podilsky`ego na Ukrainie, Sali na Słowacji oraz Oroszlan na Węgrzech. O 17:00 nastąpi oficjalne otwarcie Dni Końskich 2018, a o 17:30 w Bibliotece Publicznej, która znajduje się w parku swoją inaugurację będzie miała wystawa fotografii Marka Ziomka pt. "Magiczny Świat Owadów"
Około 19:40 na scenie w Parku Miejskim zaprezentowany zostanie skład zespołu KSSPR Końskie na nowy sezon. Między 20:00, a 22:00 koncert da legendarna grupa DE MONO!
W niedzielę od 15:00 na scenie występować będą soliści ze Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. O 16:00 wejdzie na nią Robert Rozmus ze swoim programem kabaretowo-muzycznym pod tytułem "Kawa z Mlekiem".
O 18:30 burmistrz Miasta i Gminy Końskie wręczy swoje najważniejsze doroczne nagrody: Koneckie Glorietty. O 20:00 na scenę wkroczy gwiazda dnia - wokalistka Ania Dąbrowska. Serdecznie zapraszamy na Dni Końskich 2018!
Poniżej klip promocyjny przygotowany przez Dom Kultury w Końskich:
::attachment{"type":"image","item_id":"502963", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz