Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Ciepło w blokach będzie od 1 października

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 14:02, 27.09.2018

Wielu mieszkańców w związku z nagłym obniżeniem temperatur apeluje o rozpoczęcie wcześniej sezonu grzewczego w Końskich. Udało nam się ustalić, że kaloryfery będą ciepłe od 1 października, czyli od najbliższego poniedziałku. 

::attachment{"type":"image","item_id":"497374", "alt":"zdjęcie", "title":"Zdjęcie poglądowe.", "longSide":"800"}

-"W związku z gwałtownym spadkiem temperatur do Urzędu i do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej wpływają liczne wnioski o uruchomienie centralnego ogrzewania. Ciepłownia już uruchomiła system, ale do fizycznego dostarczenia ciepła do domów potrzebne jest zapotrzebowanie ze strony zarządców. O ile Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej wystąpiło o podanie ciepła już od środy 26 września, o tyle Spółdzielnia Mieszkaniowa chce zrobić to od poniedziałku 1 października i nie daje się przekonać do przyśpieszenia. Trudno, musimy poczekać na ciepło do poniedziałku." - poinformował na swoim fanpage Urząd Miasta i Gminy Końskie zamieszczając zdjęcie pisma, które wpłynęło do magistratu z Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Pod pismem podpisali się wiceprezes KSM Jacek Martyka oraz prezes Tadeusz Dworak. Znajdziecie je Państwo TUTAJ.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%