Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

TKN Studio: Mariusz Gosek, odcinek 35

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 21:22, 17.12.2018
Skomentuj TKN Studio: Mariusz Gosek, odcinek 35

Mariusz Gosek to sekretarz generalny Solidarnej Polski, a jednocześnie członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego. U władz wojewódzkich to jedyny reprezentant powiatu koneckiego. 

Gosek z Ziemią Konecka związany jest poprzez osobę pani burmistrz Miasta i Gminy Stąporków Dorotę Łukomską, z którą to pozostaje w związku narzeczeńskim. W naszym TKN Studio mimo już  świątecznej atmosfery nie zabrakło trudnych pytań i ostrych odpowiedzi. Z Mariuszem Goskiem dyskutowaliśmy między innymi o podziale obowiązków przy rządzeniu województwem świętokrzyskim, o pomysłach na promowanie naszego regionu, ale polityka zapytaliśmy też o komentarz do wydarzeń w powiecie koneckim.

Mariusz Gosek nie ukrywał swojego rozczarowania zawiązaną koalicją, nie szczędził też słów krytyki pod adresem Kreatywnej Jedności Powiatu Koneckiego, którą początkowo wspierał w kampanii wyborczej, a która ostatecznie zmieniła polityczny front wbrew jego oczekiwaniom -"To niewątpliwie gigantyczne zaskoczenie dla mnie. Ono nie jest nawet duże. To był polityczny... w znaczeniu politycznym to był jakiś nieprawdopodobny wybryk. W mojej opinii to nie powinno się wydarzyć..." - mówił o koalicji zawartej w powiecie koneckim Mariusz Gosek.

Zobaczcie tę ciekawą rozmowę.

::attachment{"type":"image","item_id":"484969", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%