Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Thun i Jaki na Konecczyźnie [wideo, zdjęcia]

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 13:54, 27.04.2019
Skomentuj Thun i Jaki na Konecczyźnie [wideo, zdjęcia]

W sobotę tak naprawdę rozpoczęła się kampania wyborcza do Europarlamentu na Konecczyźnie. Wizytę w regionie na ten dzień zaplanowało dwoje wyrazistych kandydatów - z Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Europejskiej. 

Róża Thun startująca z Koalicji Europejskiej rozpoczęła swój objazd po województwie świętokrzyskim właśnie od Końskich. Przed południem europosłanka w towarzystwie lokalnego działacza związanego z Platformą Obywatelską Michała Cichockiego, posła Artura Gierady oraz kieleckiego radnego Michała Brauna, który jest członkiem Gabinetu Cieni PO rozmawiała z mieszkańcami miasta na skwerku w okolicach Kolegiaty św. Mikołaja.

Z kolei Patryk Jaki startujący z listy PiS na popołudnie zaplanował swoje spotkania otwarte w Końskich, Radoszycach oraz Mninie w gminie Słupia Konecka.

Zdjęcia ze spotkania z udziałem Róży Thun:

::attachment{"type":"image","item_id":"466636", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%