KSSPR Końskie gromi Start Konin w wyjazdowym pojedynku grupy C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Publikujemy także link do retransmisji tego meczu.
Konecczanie mkną przez rundę rewanżową I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn niczym ferrari po torze formuły I. Zawodnicy trenera Arkadiusza Bąka w poprzednich tygodniach lutego ograli SMS Płock i KS Warszawiankę (grając w hali rywali).
Dziś przyszedł czas na kolejny wyjazd. Tym razem nasi zawodnicy pojechali aż do Konina by tam... niemiłosiernie zlać miejscowy Start. Pierwsza połowa przyniosła widzom nieco emocji i zakończyła się tylko kilkubramkową przewagą gości. Jednak w drugiej odsłonie KSSPR odjechało Startowi na dwadzieścia bramek!
Retransmisję tego spotkania możecie zobaczyć w mediach społecznościowych Startu klikając TUTAJ.

Start Konin - KSSPR Końskie 19:39 (10:16)
KSSPR: Kijowski 1, Woś 1, Falasa 3, Sękowski Wiktor 3, Sękowski Łukasz 4, Biegaj 8, Jędrzejewski, Olczyk 2, Włodarski 4, Rożnowski 2, Kosiński Filip 7, Draguła 1, Osmola, Włoskiewicz 3, Kośka, Słonicki.
Konecczanie zajmują pierwsze miejsce w grupie C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn z dorobkiem 48 punktów i aż 11 oczkami przewagi nad drugim zespołem, czyli Eneą Orlętami Zwoleń. I choć do końca sezonu daleko to już dziś można pokusić się o stwierdzenie, że "Konie" są bliskie udziału w "Turnieju Mistrzów", który wieńczy rozgrywki w I Lidze.
W sobotę 28 lutego czeka nas bardzo ważny mecz! Do Końskich przyjeżdża trzeci w tabeli MKS Wieluń - to spotkanie o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Kapitana Jana Stoińskiego. Już dziś zapraszamy
Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu w Końskich
Hasło wyborcze W mieście rond państwa witamy Ale to podrabiane lepiej omijajmy. Nic się nie zmieni, Jak było tak będzie. Hasło wyborcze prosi się pięknie, O szyld reklamowy - RONDO ZROBIMY! Wygramy wybory i zobaczymy:):):)
Konecczanka bez sent
19:03, 2026-06-10
Konfederacja spotkała się z mieszkańcami Końskich
30 minutowy filmik i krytyka nic więcej nie potrafią. Nie przedstawili swojego programu nawet. Populistyczna partia, dobrze ze na sali PiSowcy ze starostwa bo by nikt nie przyszedł...
M
18:34, 2026-06-10
Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu w Końskich
Tego asa od komunikacji za ustawienie gówna w postaci biało- czerwonego " murka" na 25 lat do *%#)!& Nie po to buduje się drogi , by je ograniczać. A tych co nie potrafią jeździć . KARAĆ. Nie upomnienia.
olo
17:55, 2026-06-10
Hale po ceramikach w gminie Końskie do sprzedaży
Końskie dno i tyle
Wyborca
17:50, 2026-06-10
0 0
Brawo Panowie ...Szczypiornisci .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz