O rozgrywkach, w których udział brali uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu koneckiego opowiedziała nam dyrektorka PCPR w Końskich Urszula Przygodzka:
Zgłosiło nam się 7 drużyn tutaj z naszych szkół powiatowych i jak tutaj obserwuję i patrzę, to na początku wydawało nam się, że to będzie może trudne, że też jak gdyby niekoniecznie młodzież zna zasady, czy też szkoły nie grają, ale ostatecznie okazało się, że niektórzy tutaj, jeżeli już się tak zmobilizowały drużyny, przy współpracy oczywiście z kadrą pedagogiczną, z nauczycielami WF-u ze szkół, no to jednak troszeczkę coś na ten temat wiedzą. Resztę zasad zostało tutaj przybliżone przez nauczyciela pana od WF-u z II LO, który sędziuje jednocześnie na tym meczu. Mnie się osobiście bardzo podoba, bo widzę, że jednak to zaangażowanie jest, a sama młodzież też się cieszy, no a my swoją drogą jako komitet organizacyjny również dopingujemy tym naszym drużynom

Pomysł organizacji turnieju unihokeja przedstawili nauczyciele wychowania fizycznego z powiatowych szkół ponadpodstawowych.
Po emocjonujących rozgrywkach wyniki prezentują się następująco:
I miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Końskich
II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Końskich
III miejsce - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie

W organizację Koneckich Dni Profilaktyki w powiecie koneckim aktywnie włączają się między innymi: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Końskich, Komenda Powiatowa Policji w Końskich, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Końskich, Ochotniczy Hufiec Pracy w Końskich, Starostwo Powiatowe w Końskich.
Jednym z kolejnych działań organizowanych w ramach Koneckich Dni Profilaktyki 2026 będzie coroczny Rajd Profilaktyczny, w którym udział wezmą uczniowie szkół średnich z naszego regionu. To wydarzenie odbędzie się 2 czerwca.
[FOTORELACJANOWA]34331[/FOTORELACJANOWA]
Powstaje nowe centrum handlowe w Końskich. Co…
Słyszałam od właściciela złomu na ul.Wjazdowej ,że w tym miejscu ma być jakiś sklep czy galeria,dlatego on z tamtąd się przenosi w inne miejsce. Nie wiem czy park handlowy z ul.Warszawskiej zmienia lokalizację czy to całkiem inny projekt.
Kiki
21:07, 2026-06-13
Gość Informacji: Burmistrz Jarosław Młodawski
Jedno się nie zmieniło: dzielenie mieszkańców na lepszych i gorszych. Kryterium jest nadal to samo - znajomości. Bandyta i złodziej jest tym lepszym, lokalny działacz tym gorszym. Wstyd bez jego poczucia.
✓
23:24, 2026-06-12
Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu w Końskich
A był tam znak Stop, po jaki uj go usunięto.... ???
Pioter
22:01, 2026-06-12
Kolizja na skrzyżowaniu w Końskich
Wypadki i kolizje drogowe były, są I niestety będą .
kierowca od 45 lat
16:55, 2026-06-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz