Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Kielecką, które odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia o godz. 17.00.
Katarzyna Kielecka to Łodzianka, absolwentka pedagogiki specjalnej, przez lata związana zawodowo z bankowością. Pisze powieści (głównie obyczajowe i historyczne), a także wiersze, teksty piosenek i bajki dla dzieci. W swojej twórczości sięga zarówno po trudne psychologicznie i społecznie tematy, jak i po formułę komediową. Dostarcza okazji do refleksji i wzruszeń, równoważąc je lekkością pióra oraz poczuciem humoru.
[ZT]362354[/ZT]
Debiutowała w 2019 roku powieścią „Sedno życia”. Na swoim koncie ma już 18 książek. Za trzy spośród nich („Znajda”, „Księżyc nad Vajont” i „Niewidzialna dziewczyna”) otrzymała nagrody literackie. Prywatnie mama, żona i opiekunka boksera Leona. Kocha góry, rodzinne podróże i zgłębianie tajemnic historii.
Zapraszamy w poniedziałek 27 kwietnia 2026 r. o godz. 17.00 do Biblioteki Publicznej w Parku Miejskim.

Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz