Kultura w powiecie koneckim – wydarzenia i aktualności z gmin

Zamknij
WAŻNE:

Dzień Dziecka przy Scenie Letniej KCK. W programie zabawy, pokazy i animacje

Paulina Góral Paulina Góral 17:04, 19.05.2026 Aktualizacja: 13:06, 14.05.2026
Skomentuj Końskie świętują Dzień Dziecka. Będzie moc atrakcji dla całej rodziny

Koneckie Centrum Kultury będzie świętować Dzień Dziecka już 31 maja. Placówka zaprasza do zabawy całe rodziny, a atrakcji będzie sporo. 

Od godz. 15.00 przy Scenie Letniej KCK w Parku Miejskim w Końskich rozpocznie się wyjątkowy Dzień Dziecka, zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich oraz KCK. 

W programie między innymi: dmuchańce i zjeżdżalnie, malowanie buziek, bańki XXL, animacje i zabawy sceniczne, wiązanie balonów, wizyta Giga Dinozaura, Transformer na żywo, Piana Party, fotobudka, szczudlarze, wata cukrowa, lody i stoiska gastronomiczne

Nie zabraknie również pokazów i atrakcji edukacyjnych przygotowanych przez służby i partnerów wydarzenia: Komendę Powiatową Policji w Końskich, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Końskich, Nadleśnictwo Barycz oraz grupę ratownictwa medycznego.

Dzień dziecka dofinansowany jest przez fundusze szwajcarskie wspierające zmniejszanie różnic gospodarczych i społecznych w Unii Europejskiej oraz budżet państwa.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%