Pierwsze konsultacje oraz wstępne prace zaplanowano na 30 czerwca i 1 lipca pod okiem Gminnego Centrum Kultury i i Biblioteki w Gowarczowie. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w projekcie, niezależnie od posiadanych umiejętności artystycznych.
Po wspólnych konsultacjach i wyborze wzorów inspirowanych regionalnym folklorem, uczestnicy razem zaprojektują i pomalują przystanki. To będzie okazja do integracji, dobrej zabawy i zdobycia nowych umiejętności.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach programu inicjatyw lokalnych „Aktywna Wieś”.
Organizatorzy podkreślają, że wspólnymi siłami można zmieniać najbliższe otoczenie i tworzyć piękno swojej małej ojczyzny.

[ZT]348703[/ZT]
Tyle pokaże termometr i praca stanie. Będą limity
Czyli ustawa jak zwykle pod urzędników, nie dla ludzi pracy.
Obywatel
07:52, 2026-06-24
Mieszkania SIM SMS przyznane. Zakończył się nabór
Ale za tymi blokami są tory kolejowe. Ten jeden blok to nawet blisko stoi. Ciekawe jak z hałasem.
Wania4781
07:38, 2026-06-24
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
A jak ma wyglądać remont pod gorącą wodę w mieszkaniu w bloku?
gość
06:57, 2026-06-24
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
Woda będzie droga !
Wyborca
23:45, 2026-06-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz