Fotorelacje z powiatu koneckiego – wydarzenia z Końskich i gmin

Zamknij
09:11, 10.10.2022
W środę uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich wzięli udział w pierwszych eliminacjach świętokrzyskich do Mistrzostw Polski w Strzelaniu na Strzelnicach Wirtualnych Uczniów Klas Mundurowych, które miały miejsce w Targach Kielce. Zajęli tam III miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal. 
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Co z geotermią w Radoszycach? Sprawdzamy!
zobacz fotorelację
Pożegnanie 8 klas w SP nr 1 w Końskich 2026
zobacz fotorelację
Stypendia dyrektorów szkół średnich przyznane
zobacz fotorelację
Młodzieżowa Rada Powiatu Koneckiego zakończyła kadencję
zobacz fotorelację
Smakuj życie dzięki Przyprawom u Ani w Końskich
zobacz fotorelację
Produkty do domu czy meble ogrodowe? W Prymusie
zobacz fotorelację
Pokaz ognia i światła nad Zalewem Miła w Stąporkowie
zobacz fotorelację
Portugalska przygoda uczniów SOSW
zobacz fotorelację
Wystawa ceramików w Koneckim Centrum Kultury
zobacz fotorelację
III Dęby Cup w Słupi Koneckiej
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz