Fotorelacje z powiatu koneckiego – wydarzenia z Końskich i gmin

Zamknij
17:48, 24.09.2021
Około trzech tysięcy sadzonek drzew, krzewów i roślin ozdobnych Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z Końskich w piątek rozdało mieszkańcom w zamian za surowce wtórne: zużyte baterie, plastikowe butelki oraz zgniecione puszki. By skorzystać z tej wymiany do Parku Miejskiego przybyło mnóstwo osób! IV edycja akcji "Drzewka za surowce" okazała się ogromnym sukcesem. 
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Radoszyce: Taniec z ogniem, biwak i dobra zabawa
zobacz fotorelację
Magda Gessler w Stąporkowie. Rozpoczęły się Kuchenne Rewolucje
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w Stąporkowie i Europassy
zobacz fotorelację
Zakończenie Roku Szkolnego w ZSP1 Końskie
zobacz fotorelację
Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 w SP1 Końskie
zobacz fotorelację
SP nr 2 w Końskich zakończyło rok szkolny
zobacz fotorelację
I LO w Końskich - zakończenie roku szkolnego
zobacz fotorelację
Co z geotermią w Radoszycach? Sprawdzamy!
zobacz fotorelację
Pożegnanie 8 klas w SP nr 1 w Końskich 2026
zobacz fotorelację
Stypendia dyrektorów szkół średnich przyznane
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz