Co z geotermią w Radoszycach? Sprawdzamy!
10:26, 25.06.2026
/*GOOGLE*/?>
W kwietniu rozpoczęły się prace związane z odwiertem poszukiwawczym przy Zalewie Antoniów w Radoszycach. Czy udało się dokopać do źródeł gorącej wody, czy czeka nas kolejne, już trzecie w powiecie koneckim, fiasko takich poszukiwań? Na ten moment informacje są dosyć pozytywne.
Szczegóły: https://tkn24.pl/pl/19_region/775_radoszyce/366203_co-z-geotermia-w-radoszycach-sprawdzamy.html
http://www.tkn24.pl
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nasz kanał i telewizję na suppi. Postaw kawę autorom - https://suppi.pl/tkn24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz