Mecz rozpoczynający rozgrywki koneckich seniorów w I lidze, grupie D piłki ręcznej mężczyzn KSSPR Końskie - MUKS Zagłębie Sosnowiec, który miał się odbyć 13 lutego został przełożony na 13 marca. Oznacza to, ze "Konie" będą miały dwa tygodnie więcej na przygotowania do II rundy, a pierwszy mecz rozegrają w niedzielę 7 marca na wyjeździe.

Pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej KSSPR rozegra przeciwko zajmującej 3. miejsce w tabeli I ligi drużynie Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl. Konecczanie na koniec pierwszej rundy uplasowali się na piątym miejscu w tabeli z bilansem 5 wygranych i 5 przegranych.
Przypominamy, że w okresie przygotowawczym KSSPR najpierw rozegrało turniej w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich. W dwóch spotkaniach nasi ponieśli porażki. Następnie mierzyli się z Uniwersytetem Radom i to spotkanie zwyciężyli. W kolejnym meczu ulegli UJK Kielce, by tym razem wygrać z SMS`em ZPRP Kielce.
KSSPR Końskie po I rundzie sezonu 20/21 zajmuje 5. miejsce w tabeli I ligi, grupy D spośród jedenastu rywalizujących tam drużyn. Bilans "Koni" to 5 wygranych oraz 5 przegranych spotkań. Pierwszy mecz w rundzie KSSPR miał rozegrać na wyjeździe przeciwko znajdującej się na 3. miejscu w tabeli drużynie Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl w ostatni weekend stycznia, jednak został on przełożony na marzec, a "Konie" podejmą u siebie podczas weekendu 13-14 lutego Zagłębie Sosnowiec.
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz