Końskie w TKN24, wiadomości z Końskich, informacje Końskie

Zamknij
WAŻNE:

Alicja Woldańska w finale festiwalu `Alleluja czyli Happy Day` [wideo]

Paulina Góral Paulina Góral 08:09, 06.10.2021
Skomentuj Alicja Woldańska w finale festiwalu `Alleluja czyli Happy Day` [wideo]

Alicja Woldańska wystąpi w finale VI Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Alleluja czyli Happy Day", który odbędzie się w sobotę 16 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. 

Alicja Woldańska, podopieczna Miejsko-Gminnego Dom Kultury w Końskich, znalazła się w finale festiwalu ALLELUJA czyli HAPPY DAY. Wokalistka zaśpiewa pieśń chrześcijańską pt. "Jestem tu z tobą", autorstwa Agnieszki Beszełej z lubelskiej muzycznej wspólnoty chrześcijańskiej Guadalupe. Autorem oryginalnej aranżacji muzycznej jest instruktor Roman Cieślak.

Finał festiwalu odbędzie się 16 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli prymas Polski ks. abp Wojciech Polak, biskup kielecki Jan Piotrowski, marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz i przewodniczący sejmiku województwa świętokrzyskiego Andrzej Pruś.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%