Końskie w TKN24, wiadomości z Końskich, informacje Końskie

Zamknij
WAŻNE:

KSSPR wygrywa po horrorze w Rudzie Śląskiej [zdjęcia]

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 19:08, 30.10.2021
Skomentuj KSSPR wygrywa po horrorze w Rudzie Śląskiej [zdjęcia]

KSSPR Końskie po horrorze w końcówce spotkania zwycięża z SPR Grunwald Ruda Śląska w ramach 6. kolejki I Ligi Grupy D Piłki Ręcznej Mężczyzn. 

Konecczanie kontrolowali mecz. Po 7. minutach prowadzili nawet 8:3, a do przerwy 21:14. Jednak druga odsłona to mozolne odrabianie strat przez zespół Grunwaldu Ruda Śląska. Ostatnie minuty spotkania były prawdziwym horrorem, ale ostatecznie podopieczni trenera Michała Przybylskiego dowieźli do końca jednobramkową przewagę. Duża zasługa w tym bramkarza Krzysztofa Markowskiego, który w ostatnich sekundach spotkania zatrzymywał rzucających drużyny gospodarzy. Kolejny mecz KSSPR rozegra u siebie. W sobotę 13 listopada o godzinie 18:00 w ramach derbów województwa podejmie u siebie KSZO Oldewnię Ostrowiec Świętokrzyski.

Po wygranej z ekipą z Rudy Śląskiej "Konie" mogą przesunąć się nawet do pierwszej trójki grupy D I Ligi (w zależności od wyników pozostałych spotkań).

SPR Grunwald Ruda Śląska - KSSPR Końskie 33:34 (14:21) 

Zdjęcia (handballkonskie.pl):

[FOTORELACJA]16684[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%