Końskie w TKN24, wiadomości z Końskich, informacje Końskie

Zamknij
WAŻNE:

Pierwszy tegoroczny koncert w Święto Trzech Króli

Paulina Góral Paulina Góral 12:17, 02.01.2022
Skomentuj Pierwszy tegoroczny koncert w Święto Trzech Króli

W czwartek 6 stycznia w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbędzie się "Koncert Noworoczny", który przygotowuje instruktor muzyczny Roman Cieślak wraz z wokalistami związanymi z konecką placówką kultury.

"Na muzyczny wieczór złożą się dobrze znane piosenki świąteczne z kanonu utworów polskich i zagranicznych. To utwory bardzo pozytywne, radosne, ale też czasami nieco nostalgiczne. Wierzę, że w interpretacji wokalistek i wokalistów związanych z naszą placówką kultury zabrzmią bardzo pięknie. Na świątecznie udekorowanej scenie wystąpi grupa wokalna, która uświetnia swymi występami niemal wszystkie uroczystości w Końskich. Zobaczymy i usłyszymy między innymi Alicję Woldańską, Patrycję Dukat, Marysię Frączyk, Jadzię Kołodziej czy Nadię Serek" - opowiada instruktor Roman Cieślak.

"Koncert Noworoczny" odbędzie się w sali "Egipcjanki" Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich przy ulicy Mieszka I 4 w Święto Trzech Króli o godzinie 17.00. Wstęp jest bezpłatny. Na sali widzów obowiązują maseczki.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%