W rozgrywkach organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY nie ma nudy - trzeci turniej i za każdym razem innym zwycięzca. W minioną niedzielę triumfował zespół TKN Bands.

TKN w finale, po emocjonującym meczu, pokonał Królewskich. Ci ostatni zaimponowali w półfinale, kiedy to przegrywali z FC Skurcz już 0:2, ale remontada w ostatnich minutach godna Królewskich z Madrytu, doprowadziła ich do zwycięsko zakończonych karnych.
W meczu o III miejsce FC Skurcz skromnie, ale zasłużenie pokonał Dream Team. Często mecze tych drużyn dostarczały niezdrowych emocji, ale tym razem obyło się bez żadnych kontrowersji. Zawodnicy pokazali klasę, której organizatorzy gratulują.
Ostatni turniej w ramach wiosennego Grand Prix odbędzie się 15 maja.
Grupa A
FC Skurcz - Nasz Team 1 - 0
FC Skurcz - TKN Bands 1 - 0
TKN Bands - Nasz Team 3 - 0
Kolejność: 1. FC Skurcz (awans) 2. TKN (awans) 3. Nasz Team
Grupa B
STI Kopaniny - Królewscy 0 - 1
Królewscy - Dream Team 1 - 2
Dream Team - STI Kopaniny 0 - 1
Kolejność: 1. Dream Team (awans) 2. Królewscy (awans) 3. STI
Półfinały:
Dream Team - TKN Bands 1 - 3
Królewscy - FC Skurcz 2 - 2, karne: 3 - 2
Mecz o III miejsce
Dream Team - FC Skurcz 0 - 1
Finał
TKN Bands - Królewscy 2 - 1
Końcowa kolejność:
1. TKN Bands - 20 pkt
2. Królewscy - 18 pkt
3. FC Skurcz - 16 pkt
4. Dream Team - 14 pkt
5. STI Kopaniny - 12 pkt
6. Nasz Team - 11 pkt
Klasyfikacja po 3 turniejach:
1. Królewscy - 56 pkt
2. FC Skurcz - 50 pkt
3. TKN Bands - 50 pkt
4. Dream Team - 40 pkt
5. Nasz Team - 35 pkt
6. STI Kopaniny - 22 pkt
7. OldBoys - 20 pkt
8. Gang Spoko Kolesi - 11 pkt
9 - 10. Jajko Na Żurek, Profesjonalna Drużyna Amatorska - 10 pkt
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz