Konecczanie jednoczą się w walce o zdrowie i życie Bruna Słowińskiego (o chorobie malca TUTAJ). Trwa zbiórka publiczna na rzecz leczenia chłopca, a potrzeba ponad miliona złotych. Do charytatywnej akcji dołącza klub piłkarski MKS Neptun Końskie. Drużyna przekaże całkowity dochód ze sprzedaży biletów z najbliższego niedzielnego meczu na rzecz chłopca. Zapraszamy na trybuny - początek starcia Neptun Końskie kontra Pogoń Staszów (pojedynek rozgrywany w ramach Hummel IV Ligi Świętokrzyskiej) w niedzielę o 15:00. Zbiórkę internetową dla Bruna znajdziecie TUTAJ.
-"Drodzy Państwo, szanowni kibice. Mamy dla Was bardzo ważny komunikat. Zarząd klubu podjął decyzję o przyłączeniu się do lokalnej akcji i przekazaniu w całości dochodów z biletu z najbliższego meczu na leczenie ciężko chorego chłopca, mieszkańca naszego miasta, Bruna Słowińskiego" - mówi Grzegorz Grzela, rzecznik prasowy Neptuna Końskie.
-"Decyzja mogła być tylko jedna. Nie możemy przejść obojętnie wobec cierpienia małego dziecka. Dlatego chcemy Was wszystkich zmobilizować byśmy wszyscy razem byli w niedzielę z Bruno, Agatą i Mariuszem. Wszyscy na stadion, zapraszamy całą lokalną społeczność. Pomagajmy!" - apeluje Bartłomiej Gad, prezes klubu.
-"Pamiętajcie: Mecz Neptun Końskie - Olimpia Pogoń Staszów, niedziela 9 października, godzina 15:00. Przyjdź, kup bilet, a swoim dopingiem pomożesz nie tylko nam, ale przede wszystkim naszemu małemu wojownikowi Brunowi Słowińskiemu" - dodaje Mariusz Skoczylas, zawodnika Neptuna.
Mecz charytatywny (cały dochód ze sprzedaży biletów dla Bruna Słowińskiego) Neptun Końskie - Olimpia Pogoń Staszów, niedziela, godzina 15:00, stadion przy ulicy Sportowej.

Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz