W ramach Okręgowego Pucharu Polski w środę Neptun Końskie podejmie na stadionie przy ulicy Sportowej III-ligową Koronę II Kielce. Nasi nie są faworytem tego starcia, ale z pewnością dadzą z siebie wszystko!

Korona II Kielce to beniaminek III Ligi. Przed sezonem zespół ten zdominował rozgrywki Hummel IV Ligi zapewniając sobie awans. Obecnie złocisto-krwiści są w połowie tabeli wyższych rozgrywek. Neptun zajmuje zaś 9. miejsce w IV lidze. Zawodnicy trenera Arkadiusz Bilskiego ostatnio minimalnie przegrali na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek. Konecczanie na pewno nie są faworytem pojedynku z Koroną, ale też z pewnością na boisku zostawią mnóstwo energii i swoich ambicji. Zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej!
Zapowiedź: Neptun Końskie - Korona II Kielce, Okręgowy Puchar Polski, środa 05.04, godzina 16:00. Stadion przy ulicy Sportowej w Końskich.
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz