W sobotę w hali sportowej przy ulicy Kapitana Jana Stoińskiego w Końskich odbył się turniej piłki ręcznej seniorów o "Puchar Burmistrza Miasta i Gminy" z okazji 55-lecia Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej. Najlepsi okazali się szczypiorniści z Orlen Upstream SRS Przemyśl.
-"Dla nas to kolejny etap przygotowań drużyny do sezonu. Jesteśmy po ciężkich treningach siłowych i biegowych. Zaczynamy sparingi i przygotowujemy się do rozpoczęcia sezonu. To są zespoły z naszej grupy: Przemysł i Zawiercie, a Zwoleń jest z innej grupy, ale to też zespół pierwszoligowy. Gramy każdy z każdym 2 x 20 minut" - mówił nam trener Arkadiusz Bąk.
KSSPR niestety przegrało większość spotkań. Z ekipą z Przemyśla nasi zawodnicy polegli 15:27, z Eneą Orlętami Zwoleń zremisowali 20:20, a z Viretem CMC Zawiercie przegrali 16:20.

Ostatecznie po zakończeniu wszystkich spotkań w turnieju zwyciężyła ekipa Orlenu Upstream Przemyśl, na drugim miejscu uplasował się Viret CMC Zawiercie, a podium zamknęła drużyna Enei Orląt Zwoleń. KSSPR zostało sklasyfikowane na ostatniej pozycji. Tym samym to drużyna z Przemyśla zgarnęła Puchar "Burmistrza Miasta i Gminy Końskie" przygotowany dla najlepszych w tych jubileuszowych zawodach.
Na turnieju nie kończą się jednak obchody związane z 55-leciem KSSPR-u Końskie. Władze klubu zapowiadają szereg atrakcji i niespodzianek przez całą jesień, zwłaszcza podczas meczów domowych rozgrywanych przez zespół w ramach grupy D I Ligi. A przypomnijmy, że pierwsze spotkania czekają nas już we wrześniu.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]9430[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
0 0
Mam przeczycie ze to będzie sezon Ksspr max 8 lokata na koniec sezonu .
0 0
jak koń wygląda ,każdy oglądający widział....komentarze pozostawiam dla innych.....Dramat
0 0
Mnie bardzie przypominało inne zwierzę , bardziej takie uparte .Obchody 55 - lecia tak bardzo zasłużonej dyscypliny , ukochanej przez mieszkańców naszego miasteczka i nie tylko. To jak gra naszego zespołu na tym turnieju. Wy też piszecie historie swoimi działaniami "działacze"
0 0
Zapomnieli o tych którzy tworzyli historie piłki ręcznej w Końskich Piękna historia zakończyła się po przymusowym odejściu prezesa Kubały oraz zarządu KSSPR Następcy ,to zjazd po równi pochyłej .Amen
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz