W piątek o godzinie 20:00 historyczny pierwszy mecz w Świętokrzyskiej II Lidze Piłki Siatkowej rozegrały zawodniczki Fair Play Końskie. Kobieca sekcja tego stowarzyszenia nie dała żadnych szans rywalkom ze Skarżyska-Kamiennej wygrywając pewnie 3:0.

Absolutny debiut żeńskiej drużyny z Końskich w rozgrywkach ligowych wypadł niezwykle okazale. Pierwsze dwa sety pojedynku z SKF REMITAL Skarżysko Kamienna rozegrane w hali sportowej w Stadnickiej Woli to kompletna dominacja naszych dziewcząt. Trzeci był bardziej wyrównany, ale także wygrały go bardzo pewnie.
II Świętokrzyska Liga Siatkówki Kobiet
Fair Play Końskie - SKF Remital Skarżysko-Kamienna 3:0 (25:3, 25:6, 25:19)
MVP spotkania - Anna Fabicka-Krakowiak
Fair Play: Marta Statkiewicz (kapitan), Monika Błaut, Daria Grochala, Magdalena Kwiatkowska, Magdalena Sadowska, Agnieszka Kołba, Anna Fabicka-Krakowiak, Katarzyna Szmit-Cywoniuk, Renata Gałązka-Skowron, Weronika Bednarczyk, Aleksandra Koczaj, Danuta Opala.

W przyszły piątek (25.10) nasze panie podejmą w hali sportowej w Stadnickiej Woli KSZO SMS II Ostrowiec Świętokrzyski. Początek spotkania o godzinie 19:00.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]4987[/FOTORELACJA]
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz