W czwartek 13 marca w Koneckim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie autorskie z Zuzą Lisowską, autorką książki "Smaki Świata", znaną też jako ArbuzaZuza, a także zdobywczynią Złotego Fartucha w 10. edycji programu MasterChef Polska. Wstęp wolny.

Zuza jest autorką bloga kulinarnego ArbuzaZuza.com i twórczynią na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 340 000 osób. Zwiedziła 49 krajów, odkrywając smaki świata, rozmawiając z lokalnymi kucharzami i eksplorując regionalne przysmaki. Efektem jej podróży jest książka "Smaki świata" wypełniona wyjątkowymi przepisami inspirowanymi podróżami i autorskimi połączeniami smakowymi. Podczas wydarzenia będziecie mogli ją zakupić w specjalnej cenie.
Spotkanie to okazja, by:
- Dowiedzieć się, jak smakuje świat z perspektywy pasjonatki kulinariów,
- Zainspirować się kuchniami różnych zakątków globu,
- Zadać pytania i porozmawiać z Zuzą w luźnej atmosferze,
- Zdobyć egzemplarz jej książki z autografem.
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 13 marca o godzinie 17:30 w holu głównym Koneckiego Centrum Kultury. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorami są Fundacja Inspiracja i Rozwój oraz Koneckie Centrum Kultury.
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz