W Wielką Sobotę MKS Neptun Końskie zaliczył kolejną ligową porażkę. Tym razem nasi zawodnicy przegrali w Daleszycach z miejscowym Spartakusem. Po znakomitym występie w Pucharze Polski w środę niestety nie nastąpiło przełamanie w lidze. Konecczanie mają już tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.

Na jesieni w Końskich to Spartakus wygrał 2:0 i teraz w Daleszycach ten wynik się powtórzył. Do przerwy było 1:0 po goli z rzutu karnego Tomasza Gaja. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Krystian Kaleta.
Spartakus Daleszyce 2 - 0 Neptun Końskie (1:0)
Neptun (skład wyjściowy): Nowak, Ruzik, Skalski, Białas, Wilk, Gruszczyński, Wojna, Banasik, Markowicz, Kołodziejczyk, Hajduk.
Żółto-niebiescy są na 14. miejscu w tabeli RS-Active IV Ligi z przewagą tylko czterech oczek nad strefą spadkową. W niedzielę 27 kwietnia piłkarze trenera Mateusza Deki podejmą Wierną Małogoszcz i będzie to mecz arcyważny! Przyjezdni są bowiem w tabeli za Neptunem.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]2944[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
0 0
Czy na odprawach przedmeczowych słychać już "pull up,pull up!!!"?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz