Końskie w TKN24, wiadomości z Końskich, informacje Końskie

Zamknij
WAŻNE:

Podsumowano konkurs wiedzy o bł. ks. Kazimierzu Sykulskim

Paulina Góral Paulina Góral 01:39, 28.12.2025
Skomentuj Podsumowano konkurs wiedzy o bł. ks. Kazimierzu Sykulskim

W czwartek w I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Końskich podsumowano Powiatowy Konkurs Wiedzy o bł. ks. Kazimierzu Sykulskim, który był skierowany do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych z powiatu koneckiego.

W wydarzeniu uczestniczyły uczennice Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich (trzy pierwsze miejsca) i Szkoły Podstawowej w Miedzierzy, które zaprezentowały wiedzę i umiejętności wykraczające poza podstawę programową.

Laureatki konkursu:

I miejsce - Anna Wołowiec

II miejsce - Noemi Wołowiec

III miejsce - Milena Łoszek

Wyróżnienia: Kinga Smulczyńska, Julia Maleszak

Organizatorami konkursu byli: Renata Korabiewska i Mariusz Klocek

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%