Trzeci tegoroczny turniej siatkówki plażowej, organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, po raz kolejny okazał się ze wszech miar udany. Dopisała frekwencja, pogoda, a zawodnikom forma.
Najbardziej zadowoleni po wielogodzinnych bojach byli Michał Dziurdź i Karol Wojna, którzy wygrali wszystkie swoje mecze ,a w tym najważniejszym, finałowym, gładko pokonali Maca i Mikołaja Kuletów. W małym finale Łukasz Grzegorczyk i mający dzień konia Kuba Sobaś okazali się lepsi od Tomka Wilka i Bartka Jędrzejczyka.
::attachment{"type":"image","item_id":"545134", "alt":"zdjęcie", "title":"Od lewej: Michał Dziurdź i Karol Wojna - zwycięzcy turnieju", "longSide":"800"}
Był to trzeci z pięciu zaplanowanych na okres kanikuły turniejów. Następne rozegrane zostaną 5 i 26 sierpnia. Zapraszamy.
Grupa A
Świercz/ Rak - Serwata/ Sanecki 21 - 8
Świercz/ Rak - Seba Wiaderny/ Waldek Kania 21 - 12
Serwata/ Sanecki - Seba Wiaderny/ Waldek Kania 14 - 21
Grupa B
Kuleciaki - Kołba/ Jankowski 21 - 19
Kuleciaki- Grzegorczyk/ Sobaś 15 - 21
Kołba/ Jankowski - Grzegorczyk/ Sobaś 17 - 21
Grupa C
Wojna/ Dziurdź - Wilk/ Jędrzejczyk 21 - 11
Wojna/ Dziurdź - Staszczuk/ Ogrodnik 21 - 8
Wilk/ Jędrzejczyk - Staszczuk/ Ogrodnik 21 - 11
Play offs
Wojna/ Dziurdź - Wilk/ Jędrzejczyk 21 - 12
Świercz/ Rak - Grzegorczyk/ Sobaś 21 - 16
Wojna/ Dziurdź - Seba Wiaderny/ Waldemar Kania 21 - 10
Świercz/ Rak - Kuleciaki 16 - 21`
Wilk/ Jędrzejczyk - Seba Wiaderny/ Waldek Kania 21 - 18
Grzegorczyk/ Sobaś - Kuleciaki 21 - 19
Mecz o III miejsce
Grzegorczyk/ Sobaś - Wilk/ Jędrzejczyk 21 - 15
Finał
Wojna/ Dziurdź - Kuleciaki 21 - 13
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]31048[/FOTORELACJA]
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz