To będzie jedna z ciekawszych imprez turystycznych w tym roku na Konecczyźnie. Konecki Rajd Rowerowy organizowany jest już dwudziesty czwarty raz, a tym razem będzie on przebiegał pod znakiem Green Velo. Cykliści na trasy wyruszą w sobotni poranek.
Dla uczestników do wyboru są trzy trasy. Każda z nich rozpoczyna i kończy się w Sielpi, ale są one zróżnicowane pod względem długości: pierwsza liczy sobie 75 kilometrów, druga 135, a trzecia 180 km. Uczestnicy rajdu przejadą przez między innymi takie miejscowości jak: Mościska, Kłucko, Oblęgorek, a nawet Kielce!
Każdy z uczestników otrzymuje medal, dyplom i wylosowany upominek. Zapisy trwają do samego startu rajdu, a ten zaplanowano na sobotę w godzinach 7.00 - 10.00. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej imprezie!
Wydarzenie uświetni stoisko promocyjne Wschodniego Szlaku Rowerowego GREEN VELO. Więcej informacji na temat rajdu oraz zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.
::attachment{"type":"image","item_id":"541078", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz