Końskie w TKN24, wiadomości z Końskich, informacje Końskie

Zamknij
WAŻNE:

Wideo: Neptun zatrzymamy, znakomity Partyzant Radoszyce!

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 08:31, 02.10.2017

Za nami dziesiąta kolejka piłkarskiej IV Ligi. Na jej czele wciąż jest Neptun, choć w niedzielę konecki klub stracił punkty. W pięknym stylu wygrał za to Partyzant Radoszyce! 

Liderzy IV Ligi pojechali w niedzielę do Włoszczowy by powalczyć z Hetmanem. Wygrana była blisko, ale gospodarze wydarli punkt podopiecznym Waldemara Szpiegi w doliczonym czasie gry. Nasi szansę na wyjście na prowadzenie mieli już w 2 minucie meczu, ale rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Taler. Ekipa z Końskich prowadziła od 61 minuty, kiedy to piłkę do siatki wepchnął Piotr Zieliński. Chwilę później wyrównał Hetman wykorzystując jedenastkę i wydawało się, że na tym emocje w tym meczu się skończą. Nic bardziej mylnego! W 92 minucie z rzutu wolnego huknął Karol Armata i Neptun prowadził 2:1. Niestety tuż przed końcowym gwizdkiem goście doprowadzili do wyrównania 2:2. W następną niedzielę MKS w Końskich podejmie Zdrój Busko Zdrój. Mecz zaplanowano na godzinę 15.00.

Hetman Włoszczowa - Neptun Końskie 2:2

Gole dla Neptuna: Zieliński, Armata. 

Neptun: Łukasz Herda , Łukasz Skalski , Adrian Maciejewski , Łukasz Rechowicz , Dariusz Dutkiewicz , Piotr Gardynik (Piotr Zieliński) , Jan Sroka , Ernest Supierz , Karol Armata , Marcin Taler , (Krzysztof Pach) , Piotr Piwowar .

Wprost fenomenalnie w niedzielę zaprezentował się Partyzant Radoszyce. Zawodnicy trenera Jarosława Komisarskiego podejmowali u siebie Olimpię Pogoń Staszów. I chociaż już w 3. minucie przegrywali po golu Jakuba Majewskiego 0:1 to ostatecznie zwyciężyli aż 5:1! Doskonałe zawody rozegrał powracający do wysokiej formy Jakub Jaśkiewicz. Popularny "Rudy" zdobył dwa gole - najpierw z gry w 35. minucie, a następnie w 85. z rzutu karnego. Do siatki rywali trafiali także: Kuba Kos, Michał Miśtal - również z jedenastu metrów oraz Maciej Dymek.

Za tydzień Partyzant na wyjeździe zagra z Nidą Pińczów.

Partyzant Radoszyce - Olimpia Pogoń Szczecin 5:1

Gole dla Partyzanta: Jaśkiewicz - 2, Dymek, Miśtal, Kos. 

Zdjęcia:

::attachment{"type":"image","item_id":"538966", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%