Końskie w TKN24, wiadomości z Końskich, informacje Końskie

Zamknij
WAŻNE:

Dachy wygrywają jesienny turniej KLF

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 15:34, 25.10.2017
Skomentuj Dachy wygrywają jesienny turniej KLF

Zwycięstwem Dachów zakończył się piłkarski turniej zamykający rozgrywki Koneckiej Ligi Futbolu w 2017 roku.

::attachment{"type":"image","item_id":"536983", "alt":"zdjęcie", "title":"Zwycięska ekipa DachówSiedzą od lewej: Bartek Nowakowski, Marcin Sieroń, Tomek AugustyniakStoją od lewej: Michał Antos, Bartek Lorek, Paweł Augustyniak, Kuba Milcarz", "longSide":"696"}

Napędzane przez Pawła Augustyniaka Dachy zwycięstwo w finale nad UKSem zapewniły sobie co prawda po długiej serii rzutów karnych, ale bezsprzecznie wiktorię należy uznać za zasłużoną, zwłaszcza, że finałowego przeciwnika Dachy pokonały też w fazie grupowej. Wspomniany UKS po przegranej nie rozpaczał, bo, primo, karne to loteria, secundo, w niedzielnym turnieju zawodnicy tego klubu potwierdzili dobrą dyspozycję ostatnich tygodni (szczególnie dobre wrażenie pozostawił Krystian Kos, wraz z Augustyniakiem, król strzelców imprezy).

W małym finale Alternativ pokonał San Escobar, a zwycięstwo to sprawiło, że drużyna Adriana Pola okazała się najlepsza w klasyfikacji łącznej turniejów drużyn KLF (pierwszy odbył się w czerwcu).

Organizator turnieju - Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY - serdecznie dziękuję wszystkim drużynom i ich zawodnikom za cały sezon i zaprasza na mikołajkowy turniej futsalu, który odbędzie się w dniach 9 - 10 grudnia 2017 roku.

Grupa A

Alternativ - Artimega 1 : 0 (Majewski)

San Escobar - Alternativ 1 : 0 (B. Chendoszko)

Artimega - San Escobar 1 : 2 (Defratyka/ Cichoń, Młodziński)

Kolejność: 1. San Escobar (awans) 2. Alternativ (awans) 3. Artimega

Grupa B

UKS Końskie - Rada Ministrów 4 : 2 (Kos 3, Baczewski/ Sapieja 2)

Dachy - UKS Końskie 3 : 2 (Augustyniak 2, Nowakowski/ Kos, Potocki|)

Dachy - Rada Ministrów 2 : 0 (Kucharski, Augustyniak)

Kolejność: 1. Dachy (awans) 2. UKS (awans) 3. Rada Ministrów

Półfinał

UKS Końskie - San Escobar 4 : 0 (Kos 2, Karasiński, Potocki)

Dachy - Alternativ 3 : 0 (Augustyniak 2, Lorek)

Mecz o III miejsce

San Escobar - Alternativ 2 : 4 (Młodziński, Michorek/ Majewski 2, Pol, D. Chendoszko)

Finał

Dachy - UKS Końskie 2 : 2, karne: 7 : 6 (Augustyniak, Nowakowski/ Piwowarczyk, Baczewski)

Kolejność:

  1. Dachy - 20 pkt
  2. UKS - 17 pkt
  3. Alternativ - 14 pkt
  4. San Escobar - 11 pkt

5 - 6. Artimega i Rada Ministrów - 10 pkt

Klasyfikacja po 2 turniejach:

  1. Alternativ - 31 pkt
  2. UKS - 27 pkt
  3. San Escobar - 25 pkt
  4. Artimega - 21 pkt

5 - 6. Thrash Attack i Dachy - 20 pkt

7- 8. Artimega i Rada Ministrów - 10 pkt

9. Pogoń Bydło - 9 pkt

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%