Ostatnio w Radoszycach odbyły się dwa turnieje halowej piłki nożnej. W pierwszym drużyny walczyły o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce, a drugi został zorganizowany z okazji Święta Niepodległości.

W sobotę, 9 listopada w Gminnej Hali Sportowej został rozegrany Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce. W zmaganiach wzięli udział uczniowie z lokalnych szkół. Zawody rozegrane zostały w dwóch grupach, po cztery drużyny w każdej. Skład ekip był mieszany - rywalizowali zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. W meczu o 3 miejsce zmierzyły się dwie drużyny ze szkoły z Wilczkowic, a w meczu o 1 miejsce uczniowie ze szkół z Radoszyc i Kłucka. Na najwyższym stopniu podium stanęli podopieczni z SP w Radoszycach, na drugim miejscu zameldowali się uczniowie z SP w Kłucku, a na 3 miejscu SP Wilczkowice. Zwycięzcom zostały wręczone puchary ufundowane przez burmistrza Michała Pękalę.
Grupa I
Wilczkowice I - Grodzisko 0:0
Kłucko I - Radoszyce 0:5
Wilczkowice I - Radoszyce 0:1
Kłucko I - Grodzisko 3:0
Wilczkowice I - Kłucko 2:0
Radoszyce - Grodzisko 2:0
Grupa II
Wilczkowice II - Kapałów 0:0
Kłucko II - Górniki 0:0
Wilczkowice II - Górniki 2:1
Kłucko II - Kapałów 8:0
Wilczkowice II - Kłucko II 0:0
Górniki - Kapałów 1:0

Mecz o III miejsce
Wilczkowice I - Wilczkowice II 1:0
Mecz o I miejsce
Radoszyce - Kłucko II 2:0
Zdjęcia (archiwum organizatora):
Święto Niepodległości można również obchodzić na sportowo. Tak też stało się w Gminnej Hali Sportowej w Radoszycach, gdzie został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej. Udział w rozgrywkach wzięły drużyny z rocznika 2010 i młodsi: MKS Korona Kielce, KS. Piast Chęciny, AP. Champions Końskie oraz gospodarz - MKS Partyzant Radoszyce. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce Michał Pękala, który po oficjalnym rozpoczęciu zaprosił wszystkich zgromadzonych do odśpiewania Hymnu Polski. Z patriotycznym przesłaniem drużyny przystąpiły do rozgrywek, które rozegrane zostały systemem "każdy z każdym" - mecz i rewanż.
Końcowa klasyfikacja
1. Miejsce - KS. Piast Chęciny,
2. miejsce - MKS Partyzant Radoszyce
3. miejsce - MKS Korona Kielce
4. miejsce - AP. Champions Końskie
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a drużyny puchary.

Zdjęcia (archiwum organizatora):
[FOTORELACJA]33044[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz