Piotr Koń z GLKS Fałków - Alpin Sport Hoka Team wystartował w zawodach w Międzybrodziu Bialskim oraz w Zawoi. W obu biegach zajął miejsce na podium.

W niedzielę 26 września Piotr Koń wystartował w Międzybrodziu Bialskim w biegu rozgrywanym w ramach festiwalu Maratonu Trzech Jezior. Był to Vertical Czupel na dystansie 3,5 km i przewyższeniu 600 metrów, gdzie meta usytuowana była na szczycie Czupel (933 m), najwyższym wzniesieniu Beskidu Małego.
Wyniki zawodów:
1. Piotr Koń - GLKS Fałków- ALPIN SPORT HOKA TEAM 25:19
2. Maciej Błauciak - Ząbkowice Śląskie 27:16
3. Marcin Kunz - Kraków 27:57
Z kolei w sobotę 2 października Piotr Koń wziął udział w zawodach w Zawoi, w biegu Polar Sport Run na szczyt Babiej Góry (1725 m) Diablak Vertical, na dystansie 5,8 km i przewyższeniu 1025 m.
Wyniki:
1. Zbigniew Jaworski Kluszkowce 49;22
2. Piotr Biernawski Nowy Trag 50;42
3. Piotr Koń Fałków- Alpin Sport Hoka Team 51:22
Zdjęcia (archiwum Piotra Konia):
[FOTORELACJA]16960[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz