Slider

Zamknij
WAŻNE:

Maraton Górski i Bieg Niepodległości: Piotr Koń w czołówce zawodów

Paulina Góral Paulina Góral 11:05, 14.11.2023
Skomentuj Maraton Górski i Bieg Niepodległości: Piotr Koń w czołówce zawodów

Piotr Koń z GLKS Fałków i Alpin Sport wystartował ostatnio w dwóch zawodach: w Jeleniowie i we Włoszczowie. W obu stanął na podium.

W sobotę 28 października Piotr Koń zajął trzecie miejsce w Jeleniowskiej 15, rozgrywanej na dystansie 15 km podczas Świętokrzyskiego Maratonu Górskiego. Bieg ukończyło 205 zawodników. Kolejny start to Bieg Niepodległości, który odbył się 11 listopada we Włoszczowie na dystansie 2 km. Zawodnik z GLKS Fałków zajął tam drugą lokatę.

Wyniki:

1. Sylwester Lepiarz, LKB Rudnik 1:07:07

2. Jan Popławski, Ostrowiec Św. 1:07:48

3. Piotr Koń, GLKS Fałków- Alpin Sport Team 1:09:23

Wyniki (Włoszczowa):

1. Michał Jamioł, Górki Szczukowskie

2. Piotr Koń, GLKS Fałków- Alpin Sport Team

3. Karol Matysek, Włoszczowa

Zdjęcia (archiwum P. Konia):

[FOTORELACJA]8641[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%