Dla zmagającego się z poważną chorobą Pawełka z Radoszyc w niedzielę grano w siatkówkę plażową nad Zalewem Antoniów. Najlepszą okazała się para stworzona przez Sylwestra Kukulskiego i Pawła Wawszczaka. To oni opuścili okolice zalewu z Pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce.
Turniej w siatkówkę plażową o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce odbywa się od wielu lat. Najpierw rozgrywano go na boisku przy ulicy Krakowskiej, a od trzech sezonów na kompleksie sportowym powstałym przy Zalewie Antoniów. Tegoroczny turniej odbył się w formule OPEN, a do gry dopuszczono 16 par. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji wsparł zbiórkę na rzecz chorego chłopca z Radoszyc - Pawełka.

-"Przede wszystkim z charytatywnym przekazem to się dzieje. Mamy 16 drużyn z powiatu, ale i spoza regionu. To już jest szósty taki turniej, co roku robimy po dwa takie wydarzenia. Są świetni ludzie, wspaniała rywalizacja. Życzyłem im byśmy się za cztery lata spotkali na Olimpiadzie. Dzisiaj mamy tu dobry poziom, ale przede wszystkim dobrą zabawę. I to co najważniejsze, czyli serce dla drugiego człowieka. Cel jest konkretny, bo nie tylko tu, ale i w innych miejscach zbieramy dla naszego chorego Pawełka" - mówi Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.
Po wielu godzinach gry najlepszą okazała się para Sylwester Kukulski / Paweł Wawszczak. Drugie miejsce zajęli Piotr Strożek i Michał Kobierecki, trzecie Jakub Błachut i Tomasz Gołosz, a czwartek duet Jan Sroka / Weronika Osóbka. Za najlepszego zawodnika turnieju wybrano Huberta Wawszczaka.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]5809[/FOTORELACJA]
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz