W kwietniu rozpoczęły się prace związane z odwiertem poszukiwawczym przy Zalewie Antoniów w Radoszycach. Czy udało się dokopać do źródeł gorącej wody, czy czeka nas kolejne, już trzecie w powiecie koneckim, fiasko takich poszukiwań? Na ten moment informacje są dosyć pozytywne.
2026-06-25 10:14:00Zdjęcie 1 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 14
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 14
0
0
0
0
0