W czwartek 18 czerwca w Koneckim Centrum Kultury odbył się wernisaż prac uczestników warsztatów ceramicznych działających przy miejscowej pracowni ceramicznej. Wydarzenie zgromadziło rodziny, przyjaciół oraz miłośników sztuki. Warsztaty na co dzień prowadzi instruktorka Bogumiła Nowocień.
2026-06-22 10:12:00Zdjęcie 1 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 15
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 15
0
0
0
0
0