REKLAMA

Płaska blachodachówka hitem sezonu. W Dachbudzie świetnie się sprzedaje

Szerokorozumiane branże budowlana i wykończeniowa mocno odczuwają gospodarcze tąpnięcia związane najpierw z pandemią koronawirusem, a obecnie z wojną w Ukrainie. Mimo to Polacy nie zaprzestali remontów domów, mieszkań, czy budów. W kwestii dachów liderem w regionie jest stąporkowski Dachbud. Specjaliści z tego miejsca mówią o hicie tego sezonu: płaskiej blachodachówce. 

REKLAMA
REKLAMA

„Płaskie blachodachówki wypierają te faliste, które dobrze sprzedawały się w poprzednich latach. Widzimy, że budujący domu poszukują tego produktu i trzeba przyznać, że nadaje on bardzo eleganckiego wyglądu budynkom” – mówi Paweł Rybicki, współwłaściciel Dachbudu, który mieści się przy ulicy Piłsudskiego w Stąporkowie.

REKLAMA
REKLAMA

Szczególnie często płaskie blachodachówki są stosowane przy budowie dachów dwuspadowych, prostszych konstrukcyjnie i tańszych w wykonaniu. Jednocześnie taki typ dachów w ostatnich latach zaczyna dominować też z uwagi na bardziej nowoczesny wygląd budynków.

„Pokrycie blachodachówką płaską zachwyca powściągliwym i nieco surowym wyglądem, które harmonizuje z najnowszymi, minimalistycznymi trendami architektonicznymi, a świetna funkcjonalność użytkowa, trwałość, niezawodność, odporność na uszkodzenia mechaniczne gwarantują skuteczną ochronę wnętrza budynków przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. To lekkie pokrycie dachowe sprawdzi się nie tylko podczas budowy nowych dachów, ale również podczas renowacji starych domów, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej”– mówi nam Paweł Rybicki.

W Dachbudzie znajdziemy tego typu blachy od kilku różnych producentów. To między innymi marka Prószyński, która prezentuje takie modele jak Ren, Fiord, Plus, Tur, Modus i Loara.

Pewnym jest, że kontaktując się z Dachbudem otrzymamy bardzo korzystną wycenę zarówno na dachówki płaskie, jak i inny asortyment. Firma ma dostęp do materiałów w niezwykle dobrych cenach, między innymi dzięki przynależności do grupy Polskie Hurtownie Dachowe. Więcej o grupie może przeczytać na www.phd.pl. O znakomitą obsługę zadbają zaś Artur i Paweł Rybiccy.

Oferta firmy:

Blachodachówki i blachy trapezowe
Dachówki cementowe i ceramiczne
Gonty bitumiczne
Dachówki z posypką
Łupek naturalny
Systemy rynnowe
Okna i wyłazy dachowe
Membrany dachowe
Akcesoria dachowe

Kontakt – Adres: ul. Piłsudskiego 176, Stąporków
Telefon: 509 397 713 oraz 512 302 098
Email: [email protected]

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *