REKLAMA

Plażówka popularna wśród konecczan [zdjęcia]

Blisko 8 godzin, które zleciały nie wiadomo kiedy, trwał II Wakacyny Turniej Siatkówki Plażowej organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY. W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników.

REKLAMA

W imprezie sportowej, która odbyła się na terenie urokliwego kąpieliska w Baryczy wzięło udział 8 teamów. W kategorii gimnazjalnej, w pojedynku czteroosobowych drużyn, Banda Świrów (Piotr Grzegorczyk, Eryk Młynarczyk, Oliwier Młynarczyk, Dawid Szymański) okazali się lepsi od Złotych Kalesonów, zwyciężając 2 : 1 w setach.

Turniej siatkówki na Baryczy 1

REKLAMA

Po starciu gimnazjalistów przyszedł czas na zmagania duetów. Po rozegraniu 15, z reguły zaciętych, emocjonujących, stojących na wysokim poziomie meczów i zsumowaniu punktów najlepszy, w pełni zresztą zasłużenie, okazał się duet Marcin Leksycki – Paweł Kania, który w całym turnieju przegrał tylko 2 sety. Tuż za tą dwójką uplasował się duet braci Kuletów: Mikołaj i Maciej, którzy jako jedyni w bezpośrednim pojedynku okazali się lepsi od triumfatorów.

Najniższy stopień podium przypadł w udziale Sobasiom, czyli młodym i obiecującym: Danielowi Jankowskiemu i Jakubowi Rakowi. Tuż za pierwszą trójką najstarszy zespół turnieju, łącznie liczący 106 lat – Szabelnia Team (Grzegorz Pałosz i Waldemar Kania). Na miejscu piątym uplasował się team Browary, a na szóstym Martuszki, czyli żeńskie rodzynki turnieju: Agnieszka Kołba i Marta Kowalik, które choć nie wygrały żadnego meczu, pokazały się ze świetnej strony, nie tylko wizualnej, ale też sportowej.

Następny, ostatni już turniej zaplanowano na 27 sierpnia, również w Baryczy. Można w ciemno zakładać, że będzie równie miło i sympatycznie jak w minioną sobotę. Zapraszamy. By wziąć udział należy zgłaszać się do Stowarzyszenia Fair Play.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *