REKLAMA

Płonęły auta. W Końskich i w gminie Stąporków [zdjęcia]

Do dwóch pożarów aut doszło w miniony długi weekend na terenie powiatu koneckiego. W Końskich miał miejsce samozapłon volkswagena, a w gminie Stąporków ktoś prawdopodobnie podpalił toyotę. 

REKLAMA

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w sobotę w Końskich. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy stwierdzili pożar komory silnika samochodu VW Touran. Auto znajdowało się na wjeździe do posesji. W chwili powstania zdarzenia w pojeździe nie było żadnych osób. Ratownicy po szybkiej akcji ugasili pojazd i sprawdzili go pod kątem podwyższonych temperatur, których nie stwierdzono. Prawdopodobną przyczyną w tym przypadku było zwarcie instalacji elektrycznej w aucie.

REKLAMA

Bardziej zagadkowe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w lesie nieopodal Wólki Plebańskiej w gminie Stąporków. Strażacy przybyli na miejsce zauważyli objętą całkowicie ogniem toyotę. W pobliżu pojazdu nikogo nie było. Ratownicy ugasili pożar samochodu, a następnie stwierdzili, że również w jego wnętrzu nikogo nie było. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było podpalenie.

Zdjęcia (PSP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *