REKLAMA

Pływalnie otworzą się od poniedziałku!

Od poniedziałku klientów z zewnątrz przyjmować będą Pływalnia w Czarnieckiej Górze oraz Pływalnia Miejska w Końskich. Ta ostatnia planuje uruchomić też saunę, łaźnię oraz bilard. 

REKLAMA

„W Czarnieckiej Górze pływalnia funkcjonowała cały czas dla pacjentów. Od poniedziałku ruszamy też dla osób z zewnątrz i serdecznie zapraszamy” – mówi nam Maciej Kiełbowski, menedżer obiektu działającego przy Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji.

REKLAMA

Również w Końskich klienci będą mogli korzystać z Pływalni Miejskiej od poniedziałku –„Bardzo cieszymy się z tego, że wracamy. Będziemy zachowywać wszelkie normy sanitarne, wejściu na teren obiektu tylko w maseczce. Klienci będą otrzymywać co drugą szafkę by nie stykać się ze sobą. Częściej prowadzona będzie dezynfekcja, pilnować będziemy także zachowywania dystansu” – mówi nam Halina Sota, kierownik pływalni w Końskich.

W Końskich z zachowaniem reguł sanitarnych, a przede wszystkim dotyczących liczby osób korzystających z danej atrakcji uruchomione zostaną także: sauna, łaźnia oraz bilard. Np. przy stole bilardowym będą mogły przebywać jednocześnie tylko dwie osoby. Pływalnia w Końskich funkcjonować będzie w godzinach 8:00 – 21:45 (ostatnie wyjście z wody o 21:30).

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem pływalnie mogą funkcjonować od piątku 12 lutego, obłożenie w nich nie może przekroczyć 50% normalnych miejsc.

REKLAMA

Comments are closed.