REKLAMA

Podopieczni WTZ w Końskich otrzymali świąteczne prezenty [zdjęcia]

Z uwagi na zawieszenie działalności ze względu na COVID-19, Warsztat Terapii Zajęciowej w Końskich podjął decyzje o objazdowej formie dostarczenia paczek Świątecznych dla wszystkich podopiecznych WTZ. 

REKLAMA

Prezes Wszechnicy Koneckiej Jarosława Staciwy oraz Barbara Zbylut, Kierownik Warsztatu wraz z kadrą pracowników w minionych dniach dotarli do domu każdego z podopiecznych, wręczając paczki pełne słodyczy i upominków świątecznych.

REKLAMA

Nieoczekiwane odwiedziny oraz słodkie upominki sprawiły ogromne zaskoczenie, a tym samym radość i wyrazy podziękowania. Korzystając z okazji objazdowych odwiedzin, jako kontynuację akcji nakrętek dla Dagmary Michalskiej z Jacentowa o której pisaliśmy wielokrotnie, zostały przekazane dodatkowe worki z nakrętkami. Przypomnijmy, że Dagmara zbiera na swój wymarzony wózek inwalidzki, a wspomniane plastikowe korki mają umożliwić jego zakup.

Należy wspomnieć, że przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Końskich cały czas znajduje się specjalny pojemnik w kształcie serca, do którego można wrzucać zebrane nakrętki.

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *