REKLAMA

‚Pójdźmy wszyscy do stajenki, czyli jasełka w Rogowie [zdjęcia]

Tuż przed świętami w Zespole Placówek Oświatowych w Rogowie odbyły się jasełka. Przedstawienie przygotowały najmłodsze przedszkolaki. Dzieci wcieliły się w postacie Marii, Józefa, aniołków, pastuszków, królów. Mali aktorzy z zaangażowaniem wiernie odtworzyli swoje role. Zobaczcie mnóstwo zdjęć. 

REKLAMA

Podczas jasełek najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne, by w ten sposób w pełni oddać radość z narodzenia  Jezusa. Gra małych aktorów była  pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wykonanie przedstawienia.

REKLAMA

Na widowni zasiadła dyrekcja, której występ dzieci bardzo się podobał. Przez obostrzenia rodzice nie mogli podziwiać występu swoich pociech na żywo, ale zaraz po przedstawieniu powędrowało do nich nagranie z całego spektaklu. Rodzice byli wzruszeni. To był wyjątkowy czas, który dostarczył niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Przedstawienie przygotowały: nauczycielka Dominika Szymczyk i Helena Swat.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *