REKLAMA

Pokaz laserów na sylwestra w Końskich [wideo]

Końskie idą z duchem czasu i biorą przykład z większych miast. Na sylwestra co prawda fajerwerki się pojawią, ale ich ilość będzie wręcz śladowa. Mieszkańcy będą mogli za to oglądać pokaz laserów! To w trosce głównie o zwierzęta. 

REKLAMA

Publiczna impreza rozpocznie się w Parku Miejskim o godzinie 23:00 –„Będziemy Państwa witać jakąś muzyką mechaniczną. Tradycyjnie około północy pojawią się władze miasta, spotkają się z mieszkańcami, będzie tradycyjny toast, będzie też ciepły poczęstunek. W tym roku zamiast pokazu sztucznych ogni będzie pokaz laserowy.”  – opowiada Piotr Salata, dyrektor koneckiego Domu Kultury.

Na poczęstunek złożą się kiełbaski oraz bigos. Z kolei odejście od fajerwerków na rzecz laserów jest ukłonem w kierunku czworonogów oraz ich właścicieli. To także po prostu odpowiedź na obecnie panujące w Polsce i na świecie trendy. Fajerweki w minimalnym zakresie także się pojawią –„To będzie jakaś śladowa ilość fajerwerków. Firma, która przygotowuje pokaz zaoferowała, że głównym elementem tego pokazu będą lasery. Natomiast może się pojawić jakiś wystrzał na początku, na końcu, ewentualnie race ogniowe, ale na pewno nie będzie to taki pokaz jak w zeszłym roku i w latach poprzednich. To będzie zupełnie coś innego” – opowiada dyrektor Salata.

REKLAMA

Dodajmy jeszcze, że cały miejski sylwester w Końskich przewidziany jest mniej więcej na godziny 23:00 – 01:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *