REKLAMA

Pol’and’rock odwołany, ale ‚Hook’ zagra na Najpiękniejszej Domówce Świata! [wideo]

W związku z epidemią koronawirusa odwołany został 26. Pol’and’rock Festival – dawny Festiwal Woodstock, który miał odbyć się pod koniec lipca w Kostrzynie nad Odrą. W jego miejsce w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia będzie emitowana Najpiękniejsza Domówka Świata, podczas której zagrają wszyscy artyści, którzy mieli wystąpić na tradycyjnym festiwalu… w tym także konecko-kielecki zespół Hook!

REKLAMA

 

Eliminacje do tegorocznej edycji Pol’and’rock Festival’u miały wyglądać inaczej, niż dotychczas. Planowane było utworzenie głosowania online w miejsce tradycyjnych przesłuchań na żywo. Organizatorzy podjęli jednak decyzję o zaprzestaniu organizacji festiwalu ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię. Jednak dla miłośników jednego z największych, muzycznych wydarzeń w całej Polsce na przełomie lipca i sierpnia, a dokładniej od 30 lipca do 1 sierpnia zostanie wyemitowana Najpiękniejsza Domówka Świata, podczas której zostanie zaprezentowana twórczość artystów, którzy mieliby wystąpić na scenie w Kostrzynie nad Odrą podczas wakacyjnego festiwalu. Do udziału w tym wydarzeniu został zaproszony także zespół Hook.

REKLAMA

„Organizator poinformował nas, że możemy wysyłać materiały, które zostaną wyemitowane na tej domówce online i tak zrobimy. Mamy w planach spotkanie się i nagranie czegoś razem – krótkiego występu, który mam nadzieję, że zostanie wyemitowany przez Pol’and’rock Festival” – mówi nam Mateusz Salata, wokalista zespołu Hook.

Mateusz Salata zdradził nam także informację, że na występie przygotowanym dla Pol’and’rock Festival muzycy odegrają wersje akustyczne utworów ze swojego drugiego albumu zatytułowanego „Próchno”, który ukazał się na początku tego roku. Nie wykluczają także zaprezentowania akustycznych odsłon niektórych piosenek z debiutanckiego krążka „Bunt”.

Warto także dodać, że tym samym tegoroczne eliminacje zostały odwołane, a zespoły biorące w nich udział zaproszono do udziału w eliminacjach już w standardowej formule przesłuchań na żywo w przyszłym roku.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *