REKLAMA

Pomóżmy KSSPR-owi! [wideo]

Przy okazji spotkania KSSPR Końskie – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski promowana będzie idea „Klubu 100”, która ma pomóc wyjść klubowi z długów.

REKLAMA

„Na dzień dzisiejszy pensje nie są wypłacane regularnie. Sytuacja klubu w tej chwili jest krótko mówiąc bardzo ciężka.” – mówi prezes KSSPR-u, Robert Makuch.
W klubie zapytaliśmy też o jego możliwe rozwiązanie i wycofanie drużyny z seniorskich rozgrywek. Odpowiedź nie wykluczała takiej możliwości.  – „Dużo zależy tu od wytrzymałości zawodników, wytrwałości i ich zrozumienia, które z resztą wykazali. Ja jestem optymistą.” – odpowiedział nam, wiceprezes Wojciech Jasnos.

KSSPR Końskie jest w niezwykle trudnej sytuacji finansowej. Przedsiębiorco! Jeśli dobro piłki ręcznej w Końskich leży na Twoim sercu, jeśli chcesz by Koneckie Stowarzyszenie Sportowe Piłki Ręcznej dalej było dumą regionu wesprzyj klub! Dorzuć się na jego funkcjonowanie i zostań członkiem elitarnego „Klubu 100”. W zamian otrzymasz satysfakcję, a także promocję swojej działalności, czy obiektu – choćby podczas transmisji ze spotkań KSSPR-u.

REKLAMA

Przypominamy, że w sobotę o godzinie 18.00 w hali przy ulicy Stoińskiego KSSPR Końskie podejmie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. To będą derby województwa Świętokrzyskiego, a transmisję z nich już na kilkanaście minut przed meczem znajdą Państwo na www.tkn24.pl.

Na profilu KKSPR-u w serwisie Allegro można licytować koszulkę z podpisami Cristiano Ronaldo i Diego Lopeza. (aukcja po kliknięciu tutaj). W sobotę w przerwie meczu licytacji poddany będzie również trykot Vive Kielce z podpisami wszystkich graczy.

KSSPR Końskie - Olimp Grodków 13

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *