REKLAMA

Pomóżmy przedszkolakom wygrać konkurs! [zdjęcia]

Pracowały wiele tygodni nad swoim dziełem. Teraz mają szansę zdobyć cenne nagrody dla swojej placówki i siebie. Mowa o dzieciakach z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Końskich.

REKLAMA
Dzieciaki na tle swojej pracy zgłoszonej w konkursie "Pastusiowa Olimpiada"

Dzieciaki na tle swojej pracy zgłoszonej w konkursie „Pastusiowa Akademia”

„Pastusiowa Olimpiada w naszym Przedszkolu” to konkurs organizowany przez firmę produkującą „Aquafresh”. Główną nagrodą jest 14 tysięcy złotych dla zwycięskiego przedszkola na zakup wyposażenia. Poza tym przygotowano kilkadziesiąt zestawów zabawek, gier i produktów Aquafresh dla przedszkolaków z placówek, które zajmą dalsze miejsca.

Konkurs polegał na przygotowaniu przez najmłodszych pracy plastycznej w dowolnej formie. Jedynym wymogiem było umieszczenie w pracy postaci związanych z organizatorem. Tematem pracy miała być „Pastusiowa Olimpiada”, czyli zestaw ćwiczeń mających utrzymać ciało i uśmiech w wyśmienitym stanie. Taka olimpiada wcześniej odbyła się w koneckim Przedszkolu nr 2.

REKLAMA

„Nie mamy takiego przebicia i takiej liczby osób zaangażowanych jak to jest w wielkich przedszkolach w dużych miastach typu Warszawa, czy Poznań. Jednak bardzo chcielibyśmy by dzieciaki za tę swoją trudną pracę otrzymały chociaż malutką nagrodę, dlatego bardzo proszę każdego kto może o oddawanie na nie głosu.”  – apeluje wychowawczyni przedszkolaków z Końskich, Anna Serek.

Prosimy o wsparcie najmłodszych swoim głosem. Można tego dokonać wyszukując TUTAJ hasła „Końskie”, a następnie głosując.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *