REKLAMA

Ponad 12 tysięcy złotych od Motopikniku dla Oliwki Nowek!

W tym roku grupa Konecki Motopiknik zorganizowała trzy spoty, podczas których miłośnicy motoryzacji zbierali datki na leczenie chorej Oliwki Nowek z gminy Stąporków (o chorobie dziewczynki szeroko informowaliśmy TUTAJ). Oprócz tego podczas trzeciego spotu, a także za pośrednictwem internetu odbyły się licytacje fantowe. Teraz już wiemy, że Koneckiemu Motopiknikowi udało się zebrać i przekazać 12 tysięcy 163 złote na leczenie dziewczynki.

REKLAMA

„Nadszedł czas, by ogłosić koniec naszej akcji charytatywnej, która była głównym celem naszej imprezy. W tym roku wspieraliśmy Oliwka Nowek. Akcję rozpoczęliśmy już na pierwszym po pandemicznym spocie który odbył się w lipcu pod marketem Kaufland Końskie, gdzie zbieraliśmy korki z butelek dla Oliwki. Akcja okazała się sukcesem, a Wy na nasz spot przywieźliście setki kilogramów korków! – opowiada Kamil Szlęzak, organizator Koneckiego Motopikniku.

REKLAMA

Dla Oliwki miłośnicy czterech kółek po raz drugi zorganizowali spot w sierpniu, tym razem nad zalewem w Bliżynie. Wolontariusze zbierali do puszek datki na Oliwkę. Udało się wtedy zebrać około 1350 złotych!

W ostatnim czasie odbył się III Konecki Motopiknik na stadionie OSiR, podczas którego wolontariusze również zbierali na leczenie Oliwki, odbyła się także licytacja z fantami oraz usługami (wideorelacja – TUTAJ).

„I ostatni etap, czyli w sumie spontaniczny pomysł który wpadł do głowy zaraz po zakończeniu imprezy – licytacje internetowe na naszym fanpage Konecki Motopiknik.  Do wylicytowania daliśmy Wam zestaw naszych czapek, koszulek oraz gadżetów od firmy RRCustoms, zegarek Concorde, voucher na sylwestra w Gościniec Za Borem, a także przejazd przez miasto jako pasażer unikalnymi i mocno nietypowymi pojazdami” – opowiada Kamil Szlęzak.

Więcej o licytacji internetowej pisaliśmy TUTAJ.

Dzięki kwestom, zbiórkom i licytacjom grupie Konecki Motopiknik udało się zebrać ponad 12 tysięcy złotych, które przekazali na konto fundacji Oliwki, którą Państwo także mogą wspierać dowolnymi datkami – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *