REKLAMA

Porażka Neptuna na koniec rundy jesiennej [zdjęcia]

To nie była dobra runda w wykonaniu Neptuna Końskie. Konecczanie skończą jesienne zmagania w IV Lidze na 15 lub 16 miejscu w tabeli. W międzyczasie klub zmienił trenera z Jarosława Komisarskiego na Zbigniewa Podsiebierskiego. Na wiosnę nasz zespół czeka duże wyzwanie by awansować chociaż do górnej części tabeli. W sobotę Skoczylas, Armata i spółka przegrali z Moravią w Morawicy. 

REKLAMA

W ostatniej kolejce podopieczni trenera Zbigniewa Podsiebierskiego przegrali z czwartą w tabeli Moravią Morawica. Pojedynek był wyrównany, oba zespoły miały swoje szanse. Niestety ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi. Bramkę dla naszych barw zdobył Krzysztof Pach w 23 minucie. Neptun w 18 meczach rundy jesiennej sezonu 2020/2021 zgromadził tylko 21 punktów, co da naszemu zespołowi 15 lub 16 miejsce w tabeli po zakończeniu ostatniej kolejki. Kolejne starcia na boiskach IV Ligi zobaczymy już na wiosnę!

REKLAMA

Moravia Morawica – Neptun Końskie 2:1 (1:1)
Gol dla Neptuna: Krzysztof Pach
Neptun: Herda – Milcarz, Maciejewski, Skalski, Skoczylas (Sztandera) – Urban, Kotarzewski, Zacharski, Markowicz, Kwiecień (Pilarski) – Armata (Pach).

Zdjęcia (fanpage MKS Neptun Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *