Porażka Neptuna w Kielcach

Orlęta Kielce zwyciężyły w niedzielnym starciu z Neptunem Końskie rozegranym w ramach 24. kolejki Hummel Świętokrzyskiej IV Ligi.

Spotkanie rozegrano w niedzielne popołudnie na stadionie Orląt w Kielcach. Gospodarze już po kilku minutach wyszli na prowadzenie po golu Tomasza Gaja. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0. Po 15 minutach drugiej odsłony wyrównał Damian Grudnik. Niestety Orlęta odpowiedziały w kilka minut kolejnymi dwoma trafieniami (ponownie Gaj, a także Zawierucha). Wynik ustaliła druga bramka Damiana Grudnika.

Warto dodać, że Orlęta dwa z goli zdobyły po rzutach karnych. Neptun przegrywa z niżej notowaną w tabeli drużyną, a zatem wynik trzeba uznać za rozczarowanie.

Orlęta Kielce – Neptun Końskie 3:2 (1:0)
Gole dla Neptuna: Grudnik – 2

W przyszłą niedzielę o 16:00 konecczanie na stadionie przy ulicy Sportowej podejmą Górala Górno, a więc 14. drużynę tabeli. Na ten moment ekipa trenera Arkadiusz Bilskiego zajmuje 9. miejsce w IV Lidze.

2 thoughts on “Porażka Neptuna w Kielcach

1. kibic pisze:

Znów wpadka , niestety ta drużyna nie jest drużyną stabilną .Raz tak , drugi raz inaczej .A trener chyba już nic pozytywnego nie zrobi.

2. Misiek pisze:

Robi dobre wrażenie i nawija makaron na uszy prezesowi i to chyba dobrze bo zrobili go dyrektorem akademi Neptuna. Panie prezesie teraz to będziemy mieli same diamenty. Widać po wynikach 🤣🤣🤣. Pozdrawiam