REKLAMA

Porażka Partyzanta, zwycięstwo Neptuna w 21. kolejce [zdjęcia]

Partyzant Radoszyce jest coraz bliższy strefy spadkowej w IV lidze, Neptun dzięki kolejnemu wyjazdowemu zwycięstwu wskakuje na świetne trzecie miejsce w tabeli! 

REKLAMA
Partyzant Radoszyce - Naprzód Jędrzejów 06

Partyzant w Radoszycach był słabszy od ekipy z Jędrzejowa.

Oba nasze zespoły w niedzielę rywalizowały z bardzo groźnymi przeciwnikami. Konecczanie pojechali do Buska by powalczyć z tamtejszym Zdrojem. Po bardzo wyrównanym meczu ekipie Waldemara Szpiegi udało się zwyciężyć, a jedynego gola w spotkaniu zdobył Krzysztof Pach.

Zdrój Busko Zdrój – Neptun Końskie 0:1 

REKLAMA

Trzynasty w tabeli IV ligi Partyzant podejmował u siebie jedenasty Naprzód Jędrzejów. Ekipa Jarosława Komisarskiego przez całe spotkanie była słabsza i do 90. minuty przegrywała 2:0. Wtedy sędzie podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił niezawodny Kuba Jaśkiewicz.

Partyzant Radoszyce – Naprzód Jędrzejów 1:2 

Za tydzień MKS Neptun u siebie podejmie Wierną Małogoszcz. To spotkanie zapowiada się hitowo, bo rywale są liderem IV ligi. Zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej już w sobotę o godzinie 11.00. Partyzant też rozegra ważne spotkanie. W Rudkach zmierzy się z sąsiadującym w tabeli GKS-em – to tak zwany mecz za 6. punktów.

Natomiast już w środę o 17.00 Neptun w Końskich zagra z trzecioligową Spartą Kazimierza Wielka w ramach ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski.

Galeria zdjęć ze spotkania Partyzanta (foto. Janusz Dorosławski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *